[vc_row][vc_column][vc_column_text]Inagurohet kopshti i lagjes 5 -Shtatori, investim nga Ambasada e Kuvajtit. I pranishëm Presidenti i Republikës Ilir Meta dhe Amasadori i Kuvajtit Zoti Fayez Al-Jassim.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row]